Onze Behandelingen

Maak een Afspraak

Onze Werking

Maak een Afspraak

Hieronder vind je de adres- en contactgegevens van de verschillende Benedenti-praktijken. Bel ons voor een afspraak, of maak ze zelf online. Als je overdag kan komen, kunnen we je sneller helpen. Wanneer je hieronder doorklikt zie je wanneer we telefonisch bereikbaar zijn en welke tandartsen en assistentes je met veel zorg zullen ontvangen.

 

Maak een afspraak online

Tandartspraktijk Rotselaar
Wingepark 5b
3110 Rotselaar
016 36 02 64
rotselaar@benedenti.be
50.939827,4.74315
Tandartspraktijk Mechelen - Artedenti
Battelsesteenweg 140
2800 Mechelen
015 28 00 10
artedenti@benedenti.be
51.03015,4.465633
Tandartspraktijk Genk
André Dumontlaan 31
3600 Genk
089 84 83 40
genk@benedenti.be
50.994972,5.532095
Tandartspraktijk Kontich - Evident
Antwerpsesteenweg 114
2550 Kontich
03 455 65 66
info@tandartsenevident.be
51.14065,4.455858
Tandartspraktijk Herentals
Ernest Claesstraat 52
2200 Herentals
014 22 32 53
herentals@benedenti.be
51.171402,4.843009
Tandartspraktijk Berlaar
Dokter Van Der Borghtstraat 2
2590 Berlaar
03 482 34 23
berlaar@benedenti.be
51.119768,4.65742
Tandartspraktijk Vlimmeren
Antwerpseweg 226/1
2340 Vlimmeren
03 383 23 87
vlimmeren@benedenti.be
51.301806,4.785883
requesturi=/maak-een-afspraak/ en substring=/maa